Galeria zdjęć

Siedziba Kancelarii Gozdek, Łysakowski Adwokaci Spółka Partnerska od 2009 znajduje się na Podzamczu, w kamienicy powstałej na murach Starego Miasta, przy ul. Panieńskiej 16 w Szczecinie.

Na elewacji frontowej kamienicy przy ul. Panieńskiej 16 w Szczecinie, w której mieści się siedziba Kancelarii, umieszczona została tablica poświęcona pamięci Alfreda Döblina, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli nie tylko niemieckiej, ale i europejskiej prozy XX wieku, który urodził się 10. sierpnia 1878 w Szczecinie. Literacki dorobek Alfreda Döblina obejmuje około czterdziestu utworów, m.in. przełożona na język polski w 2000 roku „Podróż po Polsce” (Reise in Polen, 1926).

Autorem zdjęć dokumentujących powojenny Szczecin, które stanowią stałą ekspozycję fotografii w naszej kancelarii jest Anatol Weczer (25.04.1902-11.07.1983), dziennikarz, fotoreporter, fotograf Szczecina. Zbiory prac Anatola Weczera o tematyce historycznej, gospodarczej, politycznej upamiętniających wydarzenia z życia Szczecina, przechowywane są w zasobach Archiwum Państwowego w Szczecinie i Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.